Oglasi

MIK-Company – posao – komercijalista za regiju Zenica

MIK-Company – posao – komercijalista za regiju Zenica – Poslodavac: MIK-Company d.o.o.
Kategorija: Maloprodaja – Veleprodaja – Komercijala
Mjesto rada: Srednjobosanski kanton i regija Zenice
Rok prijave: 20.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta: NATJEČAJ
Za popunjavanje upražnjenog radnog mjesta:
Komercijalist -1 izvršitelj
Za područje: Srednjobosanski kanton i regija Zenice
Kandidati uz prijavu obavezno trebaju dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta:
– Životopis s fotografijom
– Diplomu o završenoj SSS
– Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 3 godine
Od kandidata očekujemo:
– Razvijene prodajne, komunikacijske i pregovaračke vještine
– Sklonost timskom radu
Natječaj je otvoren 7 dana od dana objave.
Molbe s dokazima o ispunjavanju uvjeta slati na e-mail adresu: [email protected] ili putem opcije “BRZA PRIJAVA”.
Ili poštom na adresu:
MIK-Company d.o.o.
Bišće polje bb
88 000 Mostar
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.
Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Regija: Srednjobosanski kanton regija, Zeničko-dobojski kanton regija

O zaposleniku

Minimalna stručna sprema: Srednja škola
Potrebno radno iskustvo: tri godine

Kontakt podaci

Naziv preduzeća: MIK-Company d.o.o.