KK PERFEKT ZENICA: Kaan Hasanbašić i Ejna Bešo osvojili po dva prva mjesta i dvije zlatne medalje na turniru u Tuzli

Poštovani roditelji, draga djeco i simpatizeri Karate klub Perfekt Zenica, U nedjelju 05.11.2023.godine nastupali smo na 23.Otvorenom prvenstvu Tuzle u karateu *TUZLA OPEN 2023*. Turnir je okupio 280 takmičara sa 333 prijave iz 25 klubova. Organizatoru Karate klub “Forma” Tuzla i gospodinu Fejzić Mirsadu idu sve pohvale za organizaciju, gostoprimstvo i posebno prijateljstvo.

Naš klub je nastupao sa 4 takmičara i ukupno smo osvojili 8 medalja i to 4 zlatne, 1 srebrena, 2 bronzane i 1 učesnička.

– Adila Adilović u katama djevojčice žuti pojas 8 godina i žuti pojas 9 godina

Učeničku medalju je osvojila Dalila Kadrić u kategoriji djevojčice kate žuti pojas 9 godina.

Posebno moramo pohvaliti nastupe naše Ejne Bešo koja je ubjedljivo ostvarila 5 pobjeda i uspješno osvojila 2 prva mjesta i 2 zlatne medalje u službenim kategorijama, te zauzela visoko drugo mjesto u ukupnom plasmanu. Naš Kaan Hasanbašić je u neslužbenim kategorijama ubjedljivo ostvario 5 pobjeda i uspješno osvojio 2 prva mjesta i 2 zlatne medalje, te zauzeo visoko prvo mjesto kao najuspješniji takmičar turnira.

Izuzetno sam zadovoljan i ponosan na moju djecu, na kvalitet karate tehnika i prezentirano znanje, ozbiljnost, trud i zalaganje, te posebno uspjeh koji smo ostvarili. Uradili smo analizu nastupa i zadali zadaću šta treba nastaviti dobro raditi i šta moramo popraviti.

U povratku smo obišli BINGO ZOO VRT u Tuzli.

Zahvaljujemo se roditeljskoj podršci gospođi Ajla Koljić Adilović .

Ekipu kluba je predvodio glavni trener kluba Nermin Gagi Bosnjak .

Klub nastavlja sa redovnim svakodnevnim treninzima u Robnoj kući Bosanka na prvom spratu, te pozivamo sve stare članove da nastave sa treninzima i pozivamo sve zainteresirane da postanu dio PERFEKT PORODICE.

Klub idući vikend nastupa na 3 turnira u subotu u Tuzli, dok u nedjelju putujemo za Doboj i Mostar.