KK Perfekt: Poziv za podršku reprezentativki Merjem Bošnjak za odlazak na Balkansko prvenstvo

Poštovani roditelji, draga djeco i simpatizeri našeg Karate kluba Perfekt Zenica, upravo smo dobili zvanični poziv i spisak za REPREZENTACIJU BIH za Balkansko karate prvenstvo, koje će se održati u Baru/Crna Gora 26-28.05.2023. godine.

Naša perfektanka MERJEM BOŠNJAK je zauzela svoje mjesto na osnovu najvećih ostvarenih rezultata u kategoriji djevojčice 10 godina 40 + kg i to :
– na zvaničnom Federalnom karate prvenstvu uspješno osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju
– na izbornom karate turniru BH SARAJEVO OPEN uspješno osvojila drugo mjesto i srebrenu medalju
– na zvaničnom Državnom karate prvenstvu osvojila treće mjesto i bronzanu medalju

GRAD ZENICA pored Merjem Bošnjak ima još dvoje iz karate kluba INTERNACIONAL i jedno iz karate kluba *ČELIK* Zenica, koji su pozvani u Reprezentaciju BIH.

Od srca iskrene čestitke našim Reprezentativcima, trenerima, klubovima i ponosnim roditeljima. VI STE PRAVI PONOSI I UZORI za svu ostalu djecu.

Još jednom moram napomenuti i naglasiti IZ GRADA ZENICE IDE SAMO ČETVERO DJECE.

Zvanični spisak Reprezentacije BIH za Balkansko prvenstvo Crna Gora/Bar 26-28.05.2023.godine