Karatisti Karate kluba”Rei” Zenica osvojili šest medalja na turniru u Sarajevu

Karatisti Karate kluba”Rei” Zenica osvojili šest medalja na turniru u Sarajevu – Takmičari Karate kluba”REI” Zenica nastupali su na turniru po WKF pravilima karatea u organizaciji Karate kluba”Mawashi” Sarajevo.

Turnir pod nazivom”2.Mawashi kup” održao se na 6 borilišta i preko 900 takmičara. Karate klub”Rei” Zenica predstavljalo je 11 takmičara, te su ostvarili zapažen nastup i osvojili 6 medalja, od čega 1 zlatna, 3 srebrene i 2 bronzane medalje.

Pored dobrih nastupa 6 naših takmičara nije se domoglo do medalje, te im želimo mnogo više uspjeha u budućim takmičenjima i više sportske sreće. Takmičari koji su danas osvojili medalje za naš klub su: