Jedna pobjeda i dva remija omladinaca NK Čelik u Premijer ligi na Kamberovića polju

Jedna pobjeda i dva remija omladinaca NK Čelik u Premijer ligi na Kamberovića polju – Uokviru 9.kola Premijer omladinske nogometne lige BiH, sezona 2018/2019, pioniri i kadeti Čelika bili su domaćini svojim vršnjacima iz FK Sloboda iz Tuzle, dok su juniori Čelika, uokviru 6.kola bili domaćini juniorima FK Željezničar iz Sarajeva (utakmica odigrana u srijedu 12.9.2018.). Čelikovi omladinci zabilježili su jednu pobjedu i dva neriješena rezultata. Utakmice su igrane na „B“ terenu stadiona na Kamberovića polju, teren sa plastičnom podlogom.

Rezultati omladinskih selekcija Čelika:

PIONIRI U-15

Čelik – Sloboda 1:0 (1:0)  – Strijelac pobjedonosnog gola za pionire Čelika bio je Samed Žuna u 8.minuti.

(Glavni trener pionira Čelika Omer Kopić);

KADETI U-17

Čelik – Sloboda 1:1 (1:0) – Strijelac za kadete Čelika bio je Emir Čančar u 10′, a za Slobodu gol je postigao Nedim Avdić u 56.minuti;

(Glavni trener kadeta Čelika Senad Brkić);

JUNIORI U-19

Čelik – Željezničar 0:0

(Glavni trener juniora Čelika Sabahudin Bujak).

U narednom 10.kolu pioniri i kadeti Čelika gostuju kod FK Tuzla City, dok juniori Čelika gostuju kod FK Zvijezda 09 iz Etno sela Stanišići kod Bijeljine.