Zločini

Iz pomoćnih objekata ukradeni bicikli – drugi slučaj završio hapšenjem zbog droge

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

U noći između 2. i 3. augusta 2025. godine, u ulici Čurukovića put u Zenici, izvršeno je krivično djelo teške krađe. Nepoznati počinilac je provalio u dva pomoćna objekta u vlasništvu osobe inicijala Č.S., iz kojih su otuđena dva bicikla i drugi predmeti. Istražitelji Odsjeka kriminalističke policije Policijske uprave I izvršili su uviđaj, te preduzeli mjere s ciljem rasvjetljavanja i dokumentovanja ovog krivičnog djela.

U drugom, odvojenom slučaju, dana 3. augusta 2025. godine oko 01:00 sati, u ulici Saliha Skomorca, policijski službenici Policijske stanice Centar izvršili su legitimisanje i pregled osobe D.R., rođene 1997. godine, iz Zenice. Tom prilikom kod njega je pronađena praškasta materija koja svojim izgledom asocira na opojnu drogu, ukupne mase 2,52 grama.

Sporna materija je oduzeta, a lice je lišeno slobode i zadržano u službenim prostorijama. Protiv navedenog lica slijedi daljnje postupanje u skladu sa zakonom.



Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

PARTNERI ZENICABLOGA:

Zadnje objavljeno

Promo