FOTO+Statistika: Tri pobjede KK Kengur

FOTO+Statistika: Tri pobjede KK Kengur- U četvrtom kolu Lige Mladih ekipa Kengura je bila domaćin KK Žepče. Domaći su ostvarili tri uvjerljive pobjede i tako nastavili sa dobrim rezultatima ove sezone.

U dvorani osnovne škole Musa Ćazim Ćatić odigrana je utakmica pionirskih selekcija ove dvije ekipe. Od samog početka ekipa Kengura je napravila osjetljivu razliku koju je održavala do kraja susreta. Najbolji u ekipi Kengura bio je Dino Merdanović.

Kadetska utakmica ove dvije ekipe odigrana je u dvorani Katoliškog školskog centra “Sveti Pavao” a ekipa Kengura je ostvarila svoju treću pobjedu u isto toliko odigranih susreta.

Od samog početka ekipa Kengura je dominirala i na kraju je slavila zasluženim rezultatom.

Juniori Kengura i Žepča su svoju utakmicu također odigrali u KŠC “Sveti Pavao”. U prvoj četvrtini ekipe su se konstantno izmjenjivale u vodstvu a na kraju prve četvrtine prednost je imala ekipa  Žepča 22:18.

U nastavku se igralo koš za koš, a pri rezultatu 31:28 za ekipu Žepča počela je serija i bolja igra ekipe Envera Jahića. Juniori Kengura su do kraja poluvremena napravili seriju 12:0 i tako na poluvrijeme otišli sa prednošću 40:31.

U nastavku ekipa Kengura nastavlja svoju seriju započetu u prvom poluvremenu tako su prve poene nakon više od 7 minuta juniori Žepča postigli pri rezultatu 52:31. Do kraja utakmice ekipa Kengura je održavala i povećavala razliku i na kraju zasluženo slavila uvjerljivu pobjedu.