FOTO: Tri medallje za Taekwondo klub Zenica na prvenstvu FBiH – Danas je naš klub nastupio na federalnom prvenstvu Bosne i Hercegovine na kom je učestvovalo preko 500 takmičara iz svih federalnih taekwondo klubova.
Ispred našeg kluba nastupila su 4 takmičara i to 2 vrtićanaca na kupu vrtićanaca te 2 takmičara u starijim dobnim skupinama. Što se tiče naših najmlađih ostvarili su 100 % učinak na današnjem turniru.
Tako su:
Sami Beganović sa 3 pobjeđene borbe osvojio zlatnu medalju: 1. mjesto
Dženan Čamdžić sa ubjedljivom pobjedom također osvojio zlatnu medalju: 1. mjesto
Emela Hukić pružila dosta dobru borbu te osvojila srebrenu medalju: drugo mjesto
Nažalost Emir Talić ovaj turnir ostao je bez plasmana, ali takodjer pružio dobru borbu i borio se do zadnje sekunde.
Bio je ovo dosta jak a za nas uspješan turnir naručito u mlađim dobnim skupinama, što je rezultiralo konstantnim i kvalitetnim radom sa našim najmlađima.
Sve čestitke takmičarima i puno sreće u daljnjem radu.