FOTO: Taekwondo klub Start osvojio sedam medalja u Visokom – Dana 06.05.2018 godine TAEKWONDO KLUB CRNI LABUDOVI bio je odličan domaćin turnira „VISOKO OPEN 2018“. Na turniru je učestvovalo preko 250 boraca iz dvije zemlje. TAEKWONDO KLUB START je učestvovao sa svojih 7 boraca ze ostvario zapažene rezultate.Tri zlata, dva srebra ,dvije bronze, je odličan rezultat za naš klub , jer su sve medalje osvojene u borbama.

Posebno smo zadovoljni sa uspjehom našeg Bakira koji je nakon samo dva mjeseca treniranja, otišao na dva borbena takmičenja i osvojio zlatne medalje.

Ena Šehović Mlađe kadetkinje A -47

U TKD klubu START nastavljaju sa daljim borbenim pripremama, intezivnim radom sa svim kategorijama, a naročito sa vrtičancima uzrastom od 4 do 8 godina. Dođite i uvjerite se svakim radnim danom od 18 sati na prvom spratu RK Bosanka.