ŠESTA POBJEDA KOŠARKAŠICA ČELIKA.  13. KOLO MEĐUNARODNE REGIONALNE LIGE. KŽK „ČELIK“ – ŽKK „BADEL 1862“ 66:55 – ARENA u Zenici; Početak u 17 sati; Gledalaca: oko 200; Sudije: Milovanović, Vesković i Prpa, delegat Zoran Marković (Zenica);  U 13. kolu Međunarodne ženske regionalne košarkaške lige (MŽRKL), za sezonu 2014/2015, košarkašice Čelika su bile domaćini ekipi „Badel 1862“ iz Skoplja Pobjedila je, očekivano, domaća ekipa Čelika. REZULTAT: KŽK „ČELIK“ – KK „BADEL 1862“ 66:55 (21:19), (12:10), (20:14), (13:12);

Sastav KŽK Čelik: Jasmina Bigović 8, Maida Rahmanović 5, Anida Ćorović 2, Nedžla Kovačević 6, Aida Kalušić 10, Almina Ćehajić 1, Jelena Prvulović 9, Irma Rahmanović 11, Nataša Popović 14; (Trener Slobodan Kecman, pomoćni treneri: Amra Mehmedić i Almir Šišić);

Najefikasnije kod Čelika su bile: Nataša Popović (14), Irma Rahmanović (11) i Aida Kalušić (10) poena.
Kod Badela 1862 najefikasnije: N.Trajčevska (19) i A.Stojanovska (14) poena.

Košarkašice Čelika oprostile su se pobjedom od svojih navijača u grupnoj fazi takmičenja regionalne lige. Pobjeda je očekivana, ali je izvojevana dosta teže od očekivanog, jer je Čelik pobjedio ekipu Badela u prvom dijelu prvenstva u Skoplju sa +20 poena (6.kolo 65:45). Što se tiče utakmice, zaslužena pobjeda košarkašica Čelika u 13. kolu Međunarodne regionalne lige.
Domaće otvaraju utakmicu sa 6:0, ali onda gošće sustižu na 9:9 i čak prelaze u vođstvo od 4 poena (9:13). Ovo je bilo i jedino vođstvo gošći iz Skoplja. Nakon toga domaće prave seriju od 8:0 i prelaze u vođstvo od 7:13. Prva dionica završava sa + 2 poena za domaće (21:19).
U drugoj dionici igra se koš za koš i ona završava sa 12:10 za Čelik, odnosno, na odmor se odlazi sa +4 poena za domaće (33:29).
Treću dionicu domaće su odigrale najbolje i u nekoliko navrata su imale prednost od 13 poena, a nakon treće dionice je +10 poena za domaće (53:43.
U zadnjoj četvrtini domaće ostvaruju i najveću prednost na utakmici od +16 poena (61:45) u 34.minuti utakmice. Zadnje minute utakmice bile su prilika da trener domaćih, Slobodan Kecman, ubaci u igru više igračica koje imaju manju minutažu, što su ove iskoristile i privele utakmicu kraju za konačnih +11 poena za Čelik (66:55).
Trener Slobodan Kecman dao je priliku svim igračicama iz rostera da zaigraju u ovoj utakmici i sve su se upisale u listu strijelaca. U rosteru ekipe, ponovo, nije bilo Aldijane Iriškić, zbog bolesti.

Ovo je šesta pobjeda košarkašica Čelika u regionalnoj ligi uz 3 poraza, a time se učvrstile na 3. mjestu grupe B i već se plasirale u doigravanje za prvaka. Do kraja grupne faze ostalo je da odigra još jedno, 14.kolo.

Prema rasporedu, uokviru 14. kola, 11.02.2015.godine, košarkašice Čelika gostuju u Celju kod ekipe ŽKK Athlete Celje, lideru na tabeli B grupe, koja je pobjedila Čelik u Zenici u 7.kolu sa 81:73.