U okviru priprema za narednu sezonu, košarkaši OKK Čelik su juče 02.10.2021.godine, odigrali pripremnu utakmicu sa ekipom KK Budućnost iz Bijeljine, članom Prve lige RS, saopštili su iz OKK Čelik.

Utakmica je odigrana u gradskoj Areni „Husejin Smajlović“ u Zenici.

Pobjedu je ostvarila ekipa Čelika, rezultat:

Čelik – Budućnost 105:81  (16:18), (27:24), (31:19), (31:20):

Sastavi ekipa i strijelci:

OKK Čelik: Tomić, Bajramović 12, Merdanović, Dedajić 16, Podojak, Ćurevac 16, Križanović 15, Čerkezović 12, Božović (cap) 22, Simanić 12. (Šef struke Josip Pandža, trener Bojan Stevanović);

KK Budućnost: Todorović, Đoraić, Peljto 8, Erkić (cap) 2, Zečević 5, Gutalj 11, Kajmaković 5, Jeftić 11, Džafić  27, Blagovčanin 6, Jovanović 6, Pirgić. (Šef struke Čojić, trener Vukašinović);

Utakmica je bila potpuno izjednačena u prvom poluvremenu. Ekipe su se smjenjivale u vodstvu.

U drugom poluvremenu, pad igre kod gostiju, Pandžini momci znalački koriste, prave dobar posao i u napadu sa 11 trojki, te u odbrani i na kraju zasluženo slave sa ubjedljivih 105:81.

Zbog zadobijene lakše povrede, u prošloj utakmici, Nedim Buza nije bio u sastavu ekipe Čelika.

Iz OKK Čelik zahvaljuju ekipi KK Budućnosti na fer i korektnoj igri.