Poštovani roditelji, draga djeco i simptazeri Karate klub Perfekt Zenica, u nedjelju 25.02.2024.godine naš klub je učestvovao na * PRVOM KOLU TUZLANSKE REGIJE* u Banovićima. Turnir je okupio 22 kluba sa 530 prijava i 450 učesnika.

Karate klubu *SHOTOKAN* Živinice i gospodinu Bojić Ahmi idu sve pohvale za organizaciju.

Naš klub je učestvovao sa 16 takmičara i takmičarki u 29 kategorija. Ukupno smo osvojili 24 medalju i to 7 zlatnih, 10 srebrenih i 7 bronzanih.

Zlatne medalje su osvojili :
– Huseinspahić Demir BORBE – Dječaci 8/9 g. -34kg
– Adilović Adila KATE – Djevojčice – Oranž pojas (9 g)
– Bešo Ejna KATE – Djevojčice 9 g.
– Bošnjak Merjem KATE – Djevojčice 11 g.
– Kalabić Lamija KATE – Kadetkinje
– Isaković Amina BORBE – Djevojčice 10 g. -40kg
– Mušinović Amina BORBE – Djevojčice 11 g. -44kg

Drugo mjesto i srebrene medalje su osvojili :
– Hasanbašić Kan KATE – Dječaci – Oranž pojas (10 g)
4 – Pinjić Dalia
B61 (BORBE – Ekipno djevojčice 10/11 g.)

Treće mjesto i bronzanu medalju su osvojili :
– Bektaš Dalija KATE – Djevojčice – Žuti pojas (6 g)
– Mušinović Amina KATE – Djevojčice 11 g.
– Pašalić Azra BORBE – Kadetkinje -54kg
– Isaković Amina KATE – Djevojčice 10 g.
B12 (KATE – Ekipno djevojčice 10/11 g.)

Naša takmičarka Dalija Bektaš je osvojila ZLATNI PEHAR kao najmlađa takmičarka turnira, dok je naša Adila Adilović zauzela prvo mjesto u ukupnom poretku u neslužbenim kategorijama.

Izuzetno smo zadovoljni i ponosni nastupom naše djece, što smo učestvovali u velikom broju i najviše zato što smo osvojili 26 medalja.

Zahvaljujemo se roditeljskoj podršci Ajli i Vehidu Adilović, Đenani Solo, Arneli Bajrambašić, Emiru Bektaš, Irmi Bešo, Lejli Mušinović i Ameli Mlivić.

Ekipu kluba su predvodili treneri kluba Hatidža Smriko, Ivana Džanković i Nermin Bošnjak.

Kluba nastavlja sa svakodnevnim treninzima u Robnoj kući Bosanka na prvom spratu, te pozivamo ovom prilikom sve stare članove da nastave sa treniranjem i pozivamo sve zainteresovane da postanu dio PERFEKT PORODICE.

Idući vikend putujemo u Tuzlu, vikend poslije idemo u Sarajevo i onda u Zenici učestvujemo na Federalnom prvenstvu za djecu.