FOTO: Državno prvenstvo – Šest medalja za Taekwondo klub Zenica – Danas, 18.10.2020 godine u gradskoj Areni  “Husein Smajlović” Zenica, održano je državno prvenstvo u taekwondou.

Na turniru je nastupilo 393 takmičara iz 38 klubova iz cijele Bosne i Hercegovine.

Naš klub, taekwondo klub Zenica nastupio je sa 9 takmičara koji su ostvarili zapažene rezultate te u naš klub donijeli 6 medalja.

Irma Kulačić državna prvakinja sa 3 ubjedljive pobjede, nastavlja sa nizom dobrih rezultata i po ko zna koji put je osvojila zlatnu medalju.

Arduana Spahić sa ubjedljivom pobjedom i izgubljenom finalnom borbom i Tin Jurešić osvojili su druga mjesta te postali državni viceprvaci u svojim kategorijama.

Amna Kulačić, Anes Delić i Ajnur Dizdarević osvojili su treća mjesta.

Faris Skopljak, Irhad Sivac i Asija Spahić ovaj put na žalost bez plasmana.

U ukupnom poretku kategorije mlađe kadetkinje naš klub je osvojio 3 ekipno mjesto.