FK Rudar Breza – NK Čelik Zenica 1:5

FK Rudar Breza 1-5 NK Čelik Zenica – Nogometaši Čelika bili su ubjedljivi u gostujućoj pobjedi u Brezi.Strijelci golova za našu ekipu bili su Besim Kolić, Eldar Sivac, Harun Vardo, Aidin  Mahmutović i Selmir Kovač.

U Brezi je igran meč između Rudara i Čelika, a gosti iz Zenice su slavili sa ubjedljivih 1:5. Poslije prvog poluvremena Zeničani su vodili s 0:2 golovima Kolića koji je zabio već u prvoj minute te Sivca koji je bio strijelac 15-ak minuta kasnije. U nastavaku za Čelik pogađaju Mahmutović, Vardo i rezervista Kovač, dok je strijelac jedinog gola za Rudar bio Abadžija. Međutim, gostujuća pobjeda Stupčanice na gostovanju u Prači djeluje nerealno pošto je domaća Jahorina savladana sa čak 1:9. Nakon novih pobjeda u vrhu tabele nije bilo promjena.

Vodeća Stupčanica sada ima 24, a drugoplasirani Čelik 20 bodova.