Dvije pobjede Čelikovih omladinaca na Kamberovićima

Dvije pobjede Čelikovih omladinaca – Odigrano je 20. kolo Omladinske Premijer nogometne lige BiH. Uokviru 20. kola (deveto kolo drugog dijela) prvenstva Premijer omladinske BH Telekom lige BiH u nogometu, obje selekcije NK Čelik (kadeti i juniori) bile su domaćini u Zenici na Kamberovićima, teren „B“, ekipi NK Vitez. Seniori Čelika u subotu su igrali u Vitezu utakmicu 20.kola sa Vitezom, završilo je neriješenim rezultatom 0:0. Obje omladinske selekcije Čelika postigle su pobjede nad vršnjacima iz Viteza.

Rezultati omladinskih selekcija:

JUNIORI
NK ČELIK  – NK VITEZ  2:1 (1:0)
Strijelci za juniore Čelika bili su Muhamed Brahim Brahmi u 26. i Amar Šišić u 47.minuti.
Crveni kartoni u 55.minuti: Muhamed Brahim Brahmi (Čelik) i Mateo Ivišić (Vitez).

NK ČELIK – NK VITEZ  3:1 (0:0)
Strijelci za kadete Čelika bili su Hasan Husejnović u 54., Edvin Fufekčić u 56.i Selim Žuna u 65.minuti, a jedini pogodak za kadete Viteza postigao je Filip Jelović u 78.minuti.