Dvije medalje za karatiste Čelika na Karate prvenstvu FBiH

Dvije medalje za karatiste Čelika na Karate prvenstvu FBiH – U Sarajevu je održano 13. karate prvenstvo Federacije BiH. Učestvovali su svi klubovi uredno registrovanii u Karate savezu FBIH. Karatisti Čelika su učestvovali i osvojili dvije medalje.

Sanin Orlić je potvrdio svoju klasu postavši prvi put juniorski prvak Federacije BiH za 2018 godinu također se okušao i u starijoj kategoriji U21 Kate i osvojio bronzanu medalju. Džejna Džaferbegović je također nastupila, ali pod temperaturom i izgubila u drugom kolu rezultatom 2-1 i nije se uspjela domoći medalje. Sljedeći turniri kojeg Čelikovci planiraju su Lukavac open 2018, Konjic Open i Državno prvenstvo BiH.