Čelik poražen od Spida

Čelik poražen od Spida  – U okviru 13. kola Premijer lige BiH u sjedećoj odbojci ekipa Čelik ’07 na svom terenu je poražena od sarajevskog Spida rezultatom 1:3. Gosti su bili bolji sastav, ali su domaćini bili uspješniji u trećem setu, dok je četvrti set odlučen tek u finišu kada su igrači Spida pokazali kvalitet i pobjedom završili utakmicu.

Na tabeli trenutno vodi ekipa Spida, drugi su Fantomi, treća je ekipa “Sinovi Bosne”, a četvrti Čelik. Na dnu tabele su Iskra Bugojno, Zenica ’92  i Kakanj ’92.

Ovog vikenda igraju se ostale utakmice 13. kola, a sastaju se Sloga – Fantomi, Kakanj ’92 – Zenica ’92, Zavidovići – Drina Sapna i Iskra – Sinovi Bosne.