Rukomet

Čelik Junior upisao 12. pobjedu u nizu

U okviru 13. kola Prve lige FBiH- Sjever ekipa Čelik Juniora je dočekala RK Borac iz Travnika.

Od samog početka se osjetila razlika u kvaliteti između dvije ekipe i domaćin je od prve do zadnje minute dominirao i nametao ritam susreta.

Već u toku prvog poluvremena Čelik Junior je imao dvocifrenu prednost, koju gosti iz Travnika nisu uspjevali da smanje. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 21:9.

U nastavku susreta ista slika na terenu. Ekipa Čelik Juniora je brzom igrom dizala razliku, te je susret na kraju završio rezultatom 45:24.

Najbolji kod domaćina su bili Grabus sa 10 pogodaka, a pratili su ga Ikić i Matošević sa 5, te Omerović, Ajanović, Beganović, Baltić i mladi Jaganjac sa po 4 postignuta gola.

Što se tiče golmana, Hodžić je imao 12 odbrana, dok je Tufekčić imao tri odbrane.