“ZMAJEVI” SKUPLJI OD NJEMAČKE I NIZOZEMSKE: Pogledajte na kojem se mjestu nalazi BiH po cijenama karata na Svjetskom prvenstvu- Uoči historijskog nastupa Bosne i Hercegovine u nokaut fazi Svjetskog prvenstva 2026. godine vlada ogromno interesovanje navijača, što najbolje potvrđuju cijene ulaznica za duel protiv Sjedinjenih Američkih Država.
Najjeftinija karta za susret SAD – BiH trenutno se prodaje za čak 1.716 dolara, čime je ova utakmica četvrta najskuplja u šesnaestini finala Mundijala.
Među najtraženijim utakmicama nokaut faze
Veće cijene ulaznica zabilježene su samo za tri susreta. Na vrhu liste nalazi se duel Meksika i Ekvadora, za koji najjeftinija karta košta 2.777 dolara. Slijede Argentina i Zelenortska Ostrva sa 2.721 dolarom, te Portugal i Hrvatska, gdje je za ulaznicu potrebno izdvojiti najmanje 2.222 dolara.
Podatak da se meč Bosne i Hercegovine nalazi odmah iza ovih spektakularnih okršaja pokazuje koliku pažnju privlači historijski plasman Zmajeva među 32 najbolje reprezentacije svijeta.
Znatno skuplje od većine ostalih mečeva
Ulaznice za susret Bosne i Hercegovine i SAD-a znatno su skuplje nego za većinu preostalih utakmica šesnaestine finala. Karte,vodiči, zastave i sl.
Tako se duel Njemačke i Paragvaja može gledati već od 688 dolara, dok najjeftinija karta za utakmicu Nizozemske i Maroka košta 795 dolara.
Najpristupačnije ulaznice u ovoj fazi takmičenja imaju susreti Belgije i Senegala, gdje je potrebno izdvojiti 449 dolara, te Južnoafričke Republike i Kanade, za koje najniža cijena iznosi 467 dolara.
Velika potražnja za ulaznicama dodatno potvrđuje koliko je interesovanje za historijski okršaj Bosne i Hercegovine i domaćina prvenstva, u kojem će Zmajevi pokušati izboriti plasman među 16 najboljih selekcija svijeta.
Autor: Slobodna Bosna
Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010







