Nakon spektakularne Skenderije 1. aprila, koja je bila ispunjena do posljednjeg mjesta, red je došao na ostale gradove širom BiH.
Nakon hit-predstava „Dežurni krivac“ i „Reci mi da se šališ“, jedan od najtraženijih stand-up komičara u regiji, Goran Vinčić Vinča, vraća se s novim showom „Komedija je ozbiljna stvar“.
U svom trećem samostalnom projektu Vinča donosi oštriji, iskreniji i zabavniji pogled na savremeni svijet – od društvenih apsurda i medijskog haosa do generacijskih sukoba i svakodnevnih situacija koje su istovremeno smiješne i zabrinjavajuće.
Inspirisan idejom da humor često krije najdublju istinu, kroz smijeh otvara teme koje svi prepoznajemo.
Kako i sam kaže – bit će i ozbiljnih tema, ali i neizostavnih fora o svakodnevici, tako da smijeha neće nedostajati.
BH TURNEJA – DATUMI I GRADOVI
• Mostar – 15. april, HD Herceg Stjepan Kosača
• Zenica – 16. april, Bosansko narodno pozorište
• Žepče – 17. april, Dom kulture
• Gračanica – 18. april, Bosanski kulturni centar
• Tuzla – 20. april, Bosanski kulturni centar TK
• Bijeljina – 21. april, Centar za kulturu Semberije
• Ljubuški – 23. april, Hotel Bigeste
• Tomislavgrad – 24. april, KIC
• Bugojno – 25. april, Kulturni centar
Ulaznice su dostupne putem platforme entrio.ba i na biletarnicama mjesta održavanja.
Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010








