Politika

Kasumović nagradio prvorođenu bebu za Dan grada: nastavljena dugogodišnja tradicija darivanja

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU

Gradonačelnik Fuad Kasumović i ove godine nastavio je tradiciju darivanja prvorođene bebe povodom Dana Zenice, koji se obilježava 20. marta.

Tim povodom, gradonačelnik je danas posjetio porodilište i uručio poklon prvorođenoj bebi, nastavljajući praksu kojom se simbolično obilježava dolazak novog života u gradu. Riječ je o dugogodišnjoj tradiciji prema kojoj se daruje prva rođena Zeničanka ili Zeničanin na ovaj značajan datum.

„Ovo mi je jedna od dražih tradicija. Rađanje novog života je velika stvar, a građani znaju da sam i ja rođen 20. marta, pa mi to posebno znači. Čestitam porodici, našim sugrađanima iz Lašve. Kako su me izvijestili dežurni ljekari, sve je proteklo uredno i zahvalan sam na gostoprimstvu“, izjavio je Kasumović.

Prvorođena beba dolazi iz naselja Lašva, a majka je Zinaida Begić-Babinjac. Prema informacijama iz porodilišta, porod je protekao bez komplikacija, a i majka i beba su dobrog zdravstvenog stanja.



Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

PARTNERI ZENICABLOGA:

Zadnje objavljeno

Promo