Nogomet

Zenica na nogama, svi putevi vode na Bilino polje

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU

U subotu se nastavlja Prva liga FBiH. 14. kolo donosi se nam zanimljive susrete, a ističe se derbi koji na Bilinom polju igraju Čelik i Travnik.

Zenica je više puta ove sezone pokazala koliko voli svoj Čelik, ali u subotu je nova prilika za dokazivanje privrženosti svome klubu. Prvoplasiranoj ekipiekipi koja 22 utakmice u ligi ne zna poraz, potrebna je gromoglasna podrška s ispunjenih tribina Bilinog polja.

Čelik u ligi ima prosjek od 4950 gledalaca po susretu. Time su druga najgledanija ekipa u Bosni i Hercegovini. Računamo li i kup utakmice, dolazimo do brojke od 5963 gledaoca po utakmici što je jako blizu i najgledanije ekipe u Bosni i Hercegovini.

Karte se mogu kupiti online na stranici kluba, a uskoro će biti distribuirane i u fan shop kao i već dobro poznate kafiće.

Ovim putem pozivamo sve navijače Čelika, sve ljubitelje fudbala kao i sve Zeničane da u subotu navečer se zapute ka Bilinom polju i da pišemo historiju najvećeg zeničkog ponosa zajedno.



Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

PARTNERI ZENICABLOGA:

Zadnje objavljeno

Promo