Takmičari Taekwondo kluba Zenica ostvarili su zapažen nastup na međunarodnom turniru „Kakanj Open 2026“, osvojivši ukupno 23 medalje i još jednom potvrdili kvalitetan rad i kontinuitet dobrih rezultata.
Na turniru su članovi zeničkog kluba demonstrirali borbenost, disciplinu i tehničku spremnost, što je rezultiralo osvajanjem pet zlatnih, sedam srebrnih i 11 bronzanih medalja.
Zlatne medalje osvojili su Ajnur Hibić, Emina Čolaković, Samed Jusufović, Sara Ramljak i Adnan Mujkanović.
Srebrne medalje pripale su Darisu Dizdareviću, Harunu Šabiću, Adni Huseinović, Esmi Ahmetspahić i Fatimi Čolaković.
Bronzane medalje u borbama osvojili su Lejna Hibić, Esma Mujezinović, Amina Kargić, Zejneb Kovač, Emina Begagić, Iman Lužić, Zejd Imamović, Maid Alić i Ali Vardo.
U disciplini pomsae Maja Adilović osvojila je bronzanu medalju, dok je u kick kategoriji Narin Novalić osvojila srebro, a Adela Smajlović bronzanu medalju.
Iz kluba su uputili čestitke svim takmičarima i trenerima na ostvarenim rezultatima i dostojnom predstavljanju Taekwondo kluba Zenica na ovom takmičenju.
Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010







