Info

Saopćenje povodom troškova opremanja školaraca

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Povodom početka školske godine, kada roditelji imaju izazove uvećanih troškova za opremu školaraca, ovim saopćenjem želimo ukazati i na ljepšu stranu ove priče koju su porodicama u Federaciji BiH donijeli besplatni udžbenici.

Zbog besplatnih udžbenika za osnovce, ukupni troškovi opreme školaraca manje koštaju.

Iako smo svjedoci poskupljenja svih stvari pa tako i školskog pribora, zahvaljujući odlukama kantonalnih vlada i lokalnih zajednica da svim osnovcima obezbijede besplatne udžbenike, opremanje školaraca danas je lakše nego ranije.

Na ovaj način roditelji štede i do 150 KM po djetetu, gdje je ta razlika uštede novca veća od razlike poskupljenja za ostali školski pribor.

Zbog toga roditelji a posebno s većim brojem djece, mogu s više mira i osmijeha nabaviti sve što je potrebno za novu školsku godinu.

Naravno, svjesni smo da uvijek ima prostora za dodatna rješenja i još veću podršku, ali jednako tako vjerujemo da je važno pohvaliti značajne sistemske podrške poput ove, kako bi nadležni nastavili i dalje širiti nove podrške roditeljstvu.

Ovim pozitivnijim narativom želimo da radosno ulazimo u novu školsku godinu, zajedno – s našim porodicama, djecom i cijelim društvom.

Saopćenje: Porodice 3 plus



Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

PARTNERI ZENICABLOGA:

Zadnje objavljeno

Promo