Kultura

Udruženje Baton Zenica organizuje promociju knjige “ZLOČIN S PREDUMIŠLJAJEM” autora Nijaza Mujkanovića

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Udruženje Baton Zenica organizira promociju knjige, ZLOČIN S PREDUMIŠLJAJEM – autora Nijaza Mujkanovića.

U cilju podizanja svijesti građana o događajima tokom odbrane od agresije na Republiku Bosnu i Hercegovinu, Udruženje „Baton“ Zenica u prostorijama Gradske biblioteke Zenica dana 01. augusta 2025. godine u 19:00 sati organizira promociju knjiga pod nazivom:

ZLOČIN S PREDUMIŠLJAJEM – 197 dana u logorima Omarska i Manjača autora Nijaza Mujkanovića

Radi se izuzetno zanimljivoj knjizi u kojoj nas autor hronološki vodi kroz događaje na području Kozarca i Prijedora početkom od 1992. godine pa kroz svih 197 dana zatočeništva u logoru Omarska i Manjača.

Na promociji knjige „ZLOČIN S PREDUMIŠLJAJEM “ osim autora Nijaza Mujkanovića govore i promotori:

-Dr. sc. Jasmin Medić,

-Dr.sc. Amir Ismić,

-G. sc. Haris Hećimović,

-Prof. Meliha Peco

Moderatorica promocije knjige je Inda Softić.

TISAK KPS „BATON“ Zenica



Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

PARTNERI ZENICABLOGA:

Zadnje objavljeno

Promo