Poznati zenički pjevač i muzičar Nihad Fetić Hakala ovih dana intenzivno radi na realizaciji video spota za svoju novu pjesmu „Balkan Express“, koja će ujedno nositi naziv i njegovog nadolazećeg albuma. Kako je poručio, riječ je o muzičkom projektu na kojem radi s posebnom posvećenošću i energijom.
„Prava muzička priča je pred nama. Dijelim s vama nekoliko trenutaka sa snimanja – hvala cijeloj ekipi na sjajnoj energiji, a vama na podršci“, poručio je Hakala.
Spot se trenutno snima na više lokacija, a publika može očekivati autentičan vizuelni doživljaj koji prati emotivnu i ritmičnu atmosferu nove pjesme. Premijera se očekuje uskoro, a sudeći po najavama – „Balkan Express“ bi mogao postati jedan od prepoznatljivih muzičkih pečata ove godine.
Hakala ostaje vjeran svom muzičkom izrazu, ali i otvoren prema novim zvučnim pravcima, što potvrđuje i najava ovog spota i albuma koji će, kako najavljuje, ponuditi spoj tradicije i savremenog zvuka.
Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010















