23 Oktobar 2014
FacebookTwitterRSSOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. zenicablog android16x16
utorak, 01 Maj 2012 11:27

OMŠ uspješna u Sarajevu

Učenici zeničke Muzičke škole postigli su zapažen uspjeh na proteklom takmičenju u Sarajevu. Donosimo vam kompletan izvještaj sa imenima svih učesnika i priznanja za učenike Osnovne muzičke škole Zenica. 

XV FEDERALNO TAKMIČENJE U SARAJEVU

 

GITARA

ORKESTAR GITARA –II KATEGORIJA- II NAGRADA

 

1.ADŽIĆ DAVUD
2.HELEG MIRZA
3.BEGIČEVIĆ KANITA
4.ČURIĆ NEIRA
5.ŠESTIĆ ADNA
6.ZEKIĆ AMILA
7.ĐUBRO DAMIR
8.OMERSPAHIĆ DINO
9.OMERSPAHIĆ NEVEN
10.ŠAHMAN AMNA
11.MARTIĆ ENA
12.JAVOR DINO
13.ĆUSTOVIĆ FARIS
14.MASNIK KENAN
15.CUMBO FEĐA
16.KARALIĆ AHMED


Učenike pripremila prof.Ekinović Lejla

 

GITARA
KAMERNA MUZIKA

I KATEGORIJA –I NAGRADA

 

1. Bešić Adnan
2. Tavić Lukas

 

II KATEGORIJA-III NAGRADA
1. Mizdrak Zlatan
2. Javor Dino

Učenike pripremio nast.Bičakčić Alija

 

GUDAČI

KAMERNA MUZIKA

 

1. Zahirović Ilma
2. Telalović Alma
3.Mrđanović Adina

 

Učenice pripremile:
prof.Beganović Alisa,prof.Šunjić Melisa,prof.Milutinović Maita


HARMONIKA

A)ORKESTAR HARMONIKA –II KATEGORIJA-II NAGRADA

 

1.HALILOVIĆ EDVIN IV RAZRED
2.TELALOVIĆ MAHIR IV RAZRED
3.DŽELO SAMED IV RAZRED
4.MUJIĆ AMHMED IV RAZRED
5.JURIĆ HRVOJE IV RAZRED
6.MURATOVIĆ EMIR V RAZRED
7.PIVIĆ ALEM V RAZRED
8.FRLJAK EMIR VI RAZRED
9.HODŽIĆ AJLA VI RAZRED
10.SULJIĆ DINO VI RAZRED
11.OKIĆ AMAR VI RAZRED
12.ČOLAK EJNAR VI RAZRED

 

Orkestar pripremio :prof.Abdulović Adnan

 

HARMONIKA
KAMERNA MUZIKA

I KATEGORIJA II nagrada

 

1. Gušić Sabina
2. Stanković Sandi
Učenike pripremili: prof.Abdulović Adnan i nast.Fakić-Kojić Amela

 

II KATEGORIJA-II nagrada

 

1. Jurić Hrvoje
2. Halilović Edvin

Učenike pripremila :prof.Čahut Belma

 

NESTANDARDNI SASTAV – II NAGRADA

 

1. Ajanović Adna
2. Softić Amina
3. Kahriman Amra
4.Smriko Armin

 

Učenike pripremili :prof.Begović Edin,prof.Šabanović Andrijana

 

DUVAČI
II KATEGORIJA

KAMERNA MUZIKA - II NAGRADA

 

1. Hedžić Miran
2. Panjević Adis
3. Pašagić Ajla

 

Učenike pripremio:prof.Bajramović Arnes

 

II KATEGORIJA-III NAGRADA

 

1. Memagić Aylin
2. Kulović Emina
3. Huseinagić Merima

 

Učenice pripremio :prof.Hujić Almir

 

KLAVIR

KAMERNA MUZIKA
I KATEGORIJA-I NAGRADA

 

1. Ishak Lušija
2. Konjalić Džejlana
3. Čahut Nadin

 

Učenike pripremila :prof.Mandić Ivana

 

KLAVIR
II KATEGORIJA-I nagrada

 

1. Ibraković Vanesa
2. Hodžić Aiša
3. Dumović Glorija

Učenice pripremila :prof.Durmo Jadranaka

 

VOKALNI ANSAMBL

I KATEGORIJA -ženska vokalna –II NAGRADA

 

1.BAŠIĆ AMINA
2.MULIĆ SARA
3.KOS MICHELLE
4.ZUKIĆ HENA
5.KADRIĆ ENA
6.PAŠAJLIĆ LANA
7.KORLAT ILMA
8.ČEVRO HENA
9.MUSLIĆ HANA
10ŠABANOVIĆ ALJA
11.VRŠKIĆ MERIMA
12.MUHIĆ NEJRA

 

Muška vokalna- I KATEGORIJA -POHVALA

 

1.DOGAN KENAN
2.MEKANIĆ AMEL
3.BIČAKČIĆ TARIK
4.SALANOVIĆ TARIK
5.AJANDŽIĆ TARIK
6.ČOLAKOVIĆ HARIS
7.DŽAMPO HARUN
8.JUHIĆ AHMED
9.PLASTO SEDIN
10.MRKONJIĆ AMIR
11.HELEG TARIK
12.DRAGANOVIĆ BENJAMIN

 

Vokalne ansamble pripremila:prof.Drinić Aldina


Ukupni plasman:

 

PRVE NAGRADE-3
DRUGE NAGRADE -7
TREĆE NAGRADE-2

Zenicablog

zenicauzivo1b