Taekwondo klub “Zenica” uspješno završio sezonu

Taekwondo klub Zenica uspješno završio sezonu

Taekwondo klub “Zenica” uspješno završio sezonu- TAEKWONDO KLUB “ZENICA” uspješno je završio polusezonu sa takmičenjima za 2016 godinu.

Tačnije , klub „ ZENICA“ nastupao je na 7 turnira , kako domačih tako i međunarodnih te ostvario zavidan rezultat što se tiće broja osvojenih medalja.

Tako su na 7 turnira takmičari ovog kluba osvojili ukupno 162 medalje i to:

47 ZLATNIH MEDALJA
46 SREBRENIH MEDALJA
69 BRONZANIH MEDALJA

Na KANTONALNOM PRVENSTVU u Zenici , osvojili su 53 medalje ( 14 zlatnih, 16 srebrenih,23 bronzane )

Na DRŽAVNOM PRVENSTVU u Bijeljini , osvojili su 10 medalja ( 4 zlatne,3 srebrene i 3 bronzane )

Na međunarodnom turniru BOSNA OPEN Visoko, osvojili su 41 medalju( 13 zlatnih,10 srebrenih,18 bronzanih) te 4 pehara ( 3. Mjesto ekipno u pomsama, 3. Mjesto mlađi kadeti i kadetkinje,2. Seniori i seniorke, i u ukupnom poretku 3. Mjesto )

Na međunarodnom turniru TEŠANJ OPEN , osvojili su 39 medalja (10 zlatnih,14 srebrenih,15 bronzanih )

Na međunarodnom memorijalnom turniru BUGOJNO OPEN , osvojili su 13 medalja (3 zlatne,2 srebrene, 8 bronzanih )

Na međunarodnom turniru SUSEDGRAD SOKOL u Hrvatskoj,osvojili su 2 medalje (1 zlatnu , 1 bronzanu )

Na međunarodnom turnuru KARLOVAC OPEN u Hrvatskoj , osvojili su 4 medalje ( 2 zlatne, 1 srebrenu,1 bronzanu)

Sretno svim takmičarima u daljnem radu želi Uprava TKD “Zenica”