Posao: Prima-Commerce traži rukovaoca CNC mašine i dvojicu proizvodnih tehnologa

Posao: Prima-Commerce traži rukovaoca CNC mašine i dvojicu proizvodnih tehnologa-komercijalista – Preduzeće Prima-Commerce  d.o.o Zenica, koje se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom PVC i AL stolarije,radi ukazane potrebe i proširenja proizvodnog programa  raspisuje konkurs za sljedeća radna mjesta:

1.PROIZVODNI TEHNOLOG-KOMERCIJALISTA (dva izvršioca).

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa kupcima
  • Vodi brigu o postojećim i potencijalnim kupcima
  • Vodi brigu o procesu ponude i sklapanje ugovora sa klijentima
  • Priprema ponude za kupce
  • Priprema tenderske dokumentacije
  • Poznavanje pvc sistema i alu sistema
  • Praćenje izrade prozorskih sistema
  • Narudžba repromaterijala za pvc i alu sisteme

Uslovi:

  • VSS ili SSS (mašinske ili građevinske struke)
  • Poznavanje rada na računaru (prednost imaju kandidati koji poznaju rad u programima za obračun i izradu PVC I AL stolarije: KLAES, STIJENE,AUTOCAD,SOLIDWORKS,ORGADATA)
  • Komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti
  • Motiviranost, snalažljivost i sposobnost rada u timu
  • Orjentacija na kupce i lojalnost poslodavcu
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika

2.RUKOVAOC CNC MAŠINE ZA IZRADU PVC I ALU PANELA  (jedan izvršioc)

Opis posla:

           –  upravljanje i opsluživanje CNC mašine

– priprema materijala za CNC mašinu

– crtanje pozicija za CNC mašinu(PROGRAMI-AUTOCAD,SOLIDWORKS)

– izrada i ljepljenje pvc i alu profila

–  upravljanje i rad na presi za panela

Uslovi:

– SSS mašinske struke

– poželjno radno iskustvo

Zainteresirani kandidati trebaju se javiti lično u sjedištu firme ( Čifluk do broja 3-Poslovna zona Pečuj)u terminu od 08:00 do 17:00sati (uz prethodnu najavu  na br.tel. 032 457 412).Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.