Oglasi

Posao: Potreban bravar (CO2 zavarivač)

Posao: Potreban bravar (CO2 zavarivač) – Zbog ekspanzije poslovanja, firma METALNI PROFILI d.o.o. SARAJEVO planira dodatno osnaziti svoj tim. Upravo zato tražimo nove članove tima za poziciju bravar (CO2 zavarivač).

OPIS RADNOG MJESTA
Zavarivanje čeličnih konstrukcija
Rad u inostranstvu (Hrvatska)

USLOVI
Iskustvo min. 1.godina
Atesti
Poznavanje citanja projekta dokumentacije.
Mogucnost samostalnog rada,

ATRAKTIVNOST
Nudimo Vam:
Radni odnos i stimulativna primanja
Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 30 dana
Napredovanje u karijeri

Rok za prijave traje 30 dana od dana objavljivanja konkursa.
Za prijave i dodatne informacije mail:

[email protected]

Kontakt :
033 514-056
Lokacija:Sarajevo
Broj pozicija:5
Datum objave:29.09.2016.
Trajanje oglasa:30 dana (ističe 29.10.2016.)